how is the value proposition here? was this an adequate use of money?
(keeping in mind as well fwiw i don’t eat meat)
You must log in or register to comment.
You could’ve saved $3 on the pack of tortillas by spending $10 on a bag of masa and 6 hours making enough tortillas to feed a small battalion
Fresh tortillas are delicious, though time consuming